OSMANİYE İL MEM ARGE
Şehit Veli Demiryürek BİLSEM Öğretmen ve Öğrencileri "Geleceğin Sınıflarında Dijital Araçlar ve Programlama" İsimli Erasmus+ KA229 Projesi Kapsamında Portekiz'deler
![Şehit Veli Demiryürek BİLSEM Öğretmen ve Öğrencileri](/meb_iys_dosyalar/2022_06/02160154_WhatsApp_Image_2022-06-02_at_15.51.42_1.jpg)
Osmaniye Şehit Veli Demiryürek Bilim ve Sanat Merkezi öğretmen ve öğrencileri "Geleceğin Sınıflarında Dijital Araçlar ve Programlama" isimli Erasmus+ KA229
projemiz kapsamında yapılacak olan eğitim faaliyetlerine katılmak üzere Portekiz'deler.