OSMANİYE İL MEM ARGE

OSMANİYE´DE ÖRNEK EĞİTİM UYGULAMALARI 2018

OSMANİYE´DE ÖRNEK EĞİTİM UYGULAMALARI 2018

          OSMANİYE´DE ÖRNEK EĞİTİM UYGULAMALARI 2018

          Müdürlüğümüzce, eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında, her derece ve türdeki resmî ve özel okul/kurumlarda, kurum içinde ve dışında hayat boyu öğrenmeyi sağlamak, yürütülen faaliyetler sonucunda ortaya çıkan öğrenmek-öğretmek, değişmek-değiştirmek kavramları çerçevesinde iyi örnekleri paylaşmak, bu örneklerden haberdar olmak ve özgün çalışmaları belirleyerek ön plana çıkarıp resmi okul/kurumlarımız tarafından model alınması amacıyla “Osmaniye´de Örnek Eğitim Uygulamaları 2018 çalışması başlatılmıştı.

          Bu kapsamda başvuru yapmak isteyen okullarımızın başvurularını okullara gönderilen kılavuz çerçevesinde düzenlemeleri ve merkezdeki okulların DYS üzerinden direk Müdürlüğümüze, ilçelerden gelecek başvurularınsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde toplanarak DYS üzerinden Müdürlüğümüze ulaştırılması, ayrıca ekleriyle birlikte incelenecek olduğu için gerekli sunum dosyasının elden Müdürlüğümüz Arge birimine ulaştırılması önemle rica olunur.

          İlgili kılavuzu internet sitemizin "dosya" bölümünden indirebilirsiniz.

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü Adnan Menderes Mah. Vilayet Konağı Merkez/Osmaniye Türkiye ArGe Ofisi 2 Eyüp Sultan Mah. 5556. Sok. No15 Merkez/OSMANİYE - 0 328 826 17 83_84 / 0 328 825 39 30 (ArGe Ofisi_2)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.