'RomaMultiLangPrimE ' başlıklı Erasmus+ KA201 Okul Eğitimi Stratejik Ortaklık Projesi Son Ulus Ötesi Proje Yönetim Toplantısı Arad/Romanya'da Gerçekleştirildi.
!['RomaMultiLangPrimE ' başlıklı Erasmus+ KA201 Okul Eğitimi Stratejik Ortaklık Projesi Son Ulus Ötesi Proje Yönetim Toplantısı Arad/Romanya'da Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/25232835_WhatsApp_Image_2022-05-25_at_12.12.10_1.jpg)
Inspectoratul Scolar Judetean Arad kurumunun koordinatörlüğünde yürütülen RomaMultiLangPrimE başlıklı Erasmus+KA201 projesinin Proje yönetim toplantısı 16-17 Mayıs 2022 tarihlerinde koordinatör kurum ev sahipliğinde proje ortağı Patras Üniversitesinin ev sahipliğinde Arad /Romanya'da gerçekleştirildi. Toplantıda proje kapsamında Multiliteracy ve Multimodality yaklaşımlarına uygun olarak Osmaniye MEM koordinatörlüğünde yürütülen uluslararası hikaye yazma yarışması değerlendirildi, projenin sürdürülebilirliği konusunda ortakların aldığı tedbirler tartışılıp projenin web sitesi değerlendirildi.