'Encouraging students to pursue grassroot sports activities outdoor in an eco-friendly manner(ECOCOM Project) Başlıklı Projenin 3. Ulus ötesi Proje Yönetim Toplantısı Yapıldı.
!['Encouraging students to pursue grassroot sports activities outdoor in an eco-friendly manner(ECOCOM Project) Başlıklı Projenin 3. Ulus ötesi Proje Yönetim Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/11100439_WhatsApp_Image_2022-10-11_at_09.33.11_1.jpg)
Osmaniye İl Milli Eğitimi Müdürlüğünün ortak Gazi Üniversitesinin ise koordinatör olduğu Erasmus+ Sport European Commission; Education, Audovisual and Culture Executive Agency, Head of Unit A6:Sports, Youth EU Aid Volunteers programı kapsamında hibelendirilen 612931-EPP-1-20119-1-TR-SPO-SCP referans no'lu ve 'Encouraging students to pursue grassroot sports activities outdoor in an eco-friendly manner(ECOCOM Project) başlıklı projenin 3. Ulusötesi Proje Yönetim Toplantısı 28-29 Eylül 2022 tarihlerinde Zavod Antona Martina Slom?ka, Maribor/Slovenya'da tüm proje ortaklarının yüz yüze ve çevrimiçi katılımı ile gerçekleştirildi.