'Creating VET Business Partnership For WBL' Projesinin İlk Toplantısı Çevrimiçi Yapıldı
!['Creating VET Business Partnership For WBL' Projesinin İlk Toplantısı Çevrimiçi Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_11/13161652_bc441bbe-a40f-409b-8694-830933e09123.jpg)
'Creating VET business Partnership for WBL' başlıklı Erasmus+ Mesleki Eğitimde Stratejik Ortaklık projesinin ilk ortaklar toplantısı yapıldı.
Kuzey Makedonya'dan Foundation-NIKOLA KLJUSEV koordinatörlüğünde, Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bulgaristan,Yunanistan ve Hollandadan çeşitli kurum ve kuruluşların ortak olarak yer aldığı 2020-1-MK01-KA202-0779920 referans nolu ve 'Creating VET business Partnership for WBL' başlıklı Erasmus+ Mesleki Eğitimde Stratejik Ortaklık projesinin ilk ortaklar toplantısı 12.11.2020 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.
Toplantıda ortak kurumlar tanıtıldı ve proje süreci hakkında bilgilendirmeler yapıldı.