OSMANİYE İL MEM ARGE

Bahçe İlçesi Proje Yazım Süreçleri Semineri Gerçekleştirildi

Bahçe İlçesi Proje Yazım Süreçleri Semineri Gerçekleştirildi

 Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi olarak Bahçe ilçemizde projelerle ilgili seminerimizi gerçekleştirdik. Seminerimize Bahçe Kaymakamı, Bahçe İlçe Milli Eğitim Müdürü, Bahçe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, Osmaniye İl Milli Eğitim şube müdürü, Osmaniye İl Milli Eğitim Ar-Ge TÜBİTAK temsilcisi Nail Dayanç, Ar-Ge proje  koordinatörü Mehmet Karip katılım sağladılar.

 Toplantı da Bahçe Kaymakamı Aziz KAYABAŞI, projelerin öğrenciler üzerindeki öneminden bahsetti. İlçesindeki öğretmenlere proje yapma konusunda her türlü desteği vereceğini belirtti. Bahçe İlçe Milli Eğitim Müdürü Üzeyir Aksoy projelerle ilgili ilçede yapılan örneklerden bahsetti. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bekir Altuğ Aslan ise öğretmenlerimize her türlü desteği vereceklerini, projelerle ilgili daha aktif çalışmalar beklediklerini belirtti.

 Milli Eğitim Ar-Ge TÜBİTAK temsilcisi Nail Dayanç TÜBİTAK 4006,  2204-A lise öğrencileri araştırma projeleri, 2204-B ortaokul öğrencileri araştırma projeleri, 2204-C kutup  projeleri yarışmaları ile ilgili seminer gerçekleştirdi.

  Proje koordinatörü Mehmet Karip tarafından DOĞAKA proje yazım aşamaları ve Patent, Faydalı Model, Marka Tescili konularında başvuru süreçleri ile ilgili seminer gerçekleştirdi

 Toplantıya ilçede görev yapan öğretmen ve idarecilerden toplam 50 kişi katıldı.

 Soru-cevap bölümünde toplantıya katılan öğretmenler memnuniyetlerini dile getirdiler

 Bahçe ilçemizde bundan sonraki süreçlerde projelerle ilgili çok daha iyi çalışmalar olacağını ve iyi örnekler yaşanacağını şimdiden görüyor tüm katılımcılarımıza öğretmen arkadaşlarımıza başarılar diliyor teşekkür ediyoruz.

09-12-202109-12-202109-12-202109-12-2021

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü Adnan Menderes Mah. Vilayet Konağı Merkez/Osmaniye Türkiye ArGe Ofisi 2 Eyüp Sultan Mah. 5556. Sok. No15 Merkez/OSMANİYE - 0 328 826 17 83_84 / 0 328 825 39 30 (ArGe Ofisi_2)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.