OSMANİYE İL MEM ARGE

9. BİLİM FUARLARI SÖZLEŞME İMZA SÜRECİ BAŞLADI!

9. BİLİM FUARLARI SÖZLEŞME İMZA SÜRECİ BAŞLADI!

9. BİLİM FUARLARI SÖZLEŞME İMZA SÜRECİ BAŞLADI!

2020-2021 Çağrı Dönemi 9. Bilim Fuarları kapsamında ilimizden destek almaya hak kazanan 31 okuldan 574 alt proje için sözleşmelerin elektronik ortamda e-imza ile imzalanma süreci başlamıştır. Yürütücülerin sözleşmelerini 14 Ekim 2021 tarihi saat 23.59'a kadar imzalamaları gerekmektedir. Belirlenen tarihe kadar sözleşmelerini imzalamayan okullar destek haklarını kaybedeceklerdir.

Destek almaya hak kazanan okulların sözleşmelerini elektronik ortamda imzalayabilmeleri için proje yürütücüsünün başvuru sırasında beyan ettiği e-posta adresine sözleşme linki gönderilmiştir. Sözleşmenin; belirtilen süre içerisinde proje yürütücüsü, kurum/kuruluş müdürü ve İl/İlçe Milli Eğitim Müdürü (üç imza) tarafından e-imza aracılığıyla ile imzalanması gerekmektedir.

İmza sürecinde yardımcı olması açısından hazırlanan yardım dokümanı için tıklayınız.

Okulların bilim fuarı tarihlerini güncelleyebilmeleri için sözleşme süreci sonrasında tarih güncelleme sistemi açılacaktır.

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü Adnan Menderes Mah. Vilayet Konağı Merkez/Osmaniye Türkiye ArGe Ofisi 2 Eyüp Sultan Mah. 5556. Sok. No15 Merkez/OSMANİYE - 0 328 826 17 83_84 / 0 328 825 39 30 (ArGe Ofisi_2)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.