OSMANİYE İL MEM ARGE

4006 Tübitak Bilim Fuarları Sözleşme Süresi Uzatıldı

4006 Tübitak Bilim Fuarları Sözleşme Süresi 31 Mayıs Saat 16:00 ya Kadar Uzatıldı
 4006 Tübitak Bilim Fuarları Sözleşme Süresi Uzatıldı

 

4006 Programı kapsamında desteklenmesine karar verilen projelerin elektronik ortamda e-imza ile imzalanma süreci 31/05/2019 saat 16.00'a kadar uzatılmıştır.

 

 

Yürütücülerin, okul müdürlerinin ve İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin sözleşmelerini belirtilen tarihe kadar e-imza ile imzalamış olmaları gerekmektedir. Aksi durumda sözleşme imzalanmamış olup, destek aktarımı gerçekleştirilmeyecektir. Sözleşme sürecinin, https://bilimiz.tubitak.gov.tr adresi üzerinden yürütücü bilgileri ile sisteme giriş yapıldıktan sonra "Sözleşme için elektronik imza sürecini başlat" butonu tıklanarak başlatılması gerekmektedir. Sözleşme için e-imza sürecini hiç başlatmamış olan okullar giriş yaparak "Sözleşme için elektronik imza sürecini başlat" butonu üzerinden süreci başlatabilirler.

Sözleşme için e-imza sürecini başlatmış, ancak tamamlayamamış okulların öncelikle mevcut e-imza süreçlerini iptal etmeleri gerekmektedir. Süreci iptal için izlenmesi gereken adımlar: 

E-imza süreci -> E-imza Sürecindeki Sözleşmelerim -> Süreci İptal Et

Sözleşmelerin imzalanmasında, Proje Yürütücüleri, Okul Müdürleri ve İl/İlçe Milli Eğitim Müdürleri için hazırlanan yardım dokümanı  https://bilimiz.tubitak.gov.tr adresi üzerinden ulaşılabilir.

Yoğunluk sebebi ile oluşabilecek teknik sorunlar ile karşılaşmamak adına fuar sonuç girişlerinizi lütfen son saatlere bırakmayınız.

 

 

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü Adnan Menderes Mah. Vilayet Konağı Merkez/Osmaniye Türkiye ArGe Ofisi 2 Eyüp Sultan Mah. 5556. Sok. No15 Merkez/OSMANİYE - 0 328 826 17 83_84 / 0 328 825 39 30 (ArGe Ofisi_2)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.