OSMANİYE İL MEM ARGE

ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

 

ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI.

 

                Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Birimi tarafından 8 Ocak Çarşamba günü Atatürk Ortaokulu Konferans Salonu’nda okulların zümre başkanlarına yönelik “ 2. Dönem Zümre Başkanları Toplantısı” yapıldı.

 

                İki oturumda gerçekleşen toplantıya; 800’e (Sekizyüz) yakın öğretmen katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Saffet SARIDAĞ, “ Öğretmen eğitimin kılcal damarıdır. Eğitim sizlerle anlam buluyor, sizlerin katkısı bizler için çok önemlidir. Zümre başkanları eğitimin şekillendiricileridir. Müfredat değişikliği süreci devam ediyor, buna katkı sağlamanız elzemdir” dedi.

 

                “Siz değerli öğretmenlerimle sohbet etmek istiyorum” diyerek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan ÇELİK ise, “ Öğretmenler, hayalleri, idealleri olan insanlardır. Öğretmen, paylaşımcıdır, yetiştiricidir, idealleri olan bir meslek gurubudur. Öğretmen medeniyetin inşacısıdır. Çocuğun başarısında en önemli etken, öğretmendir. Her öğrencimiz, bizim için çok değerlidir; kaybedecek hiçbir bireyimiz yoktur. Öğrencilerimizi ne kadar sağlıklı, şahsiyetli, iradesi sağlam yetiştirirsek, devletimiz de o nispette sağlam olur” dedi.

 

                Zümre Başkanları toplantısı öğretmenlerin teklif ve temennileriyle son buldu.09-02-201709-02-2017

09-02-201709-02-2017

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü Adnan Menderes Mah. Vilayet Konağı Merkez/Osmaniye Türkiye ArGe Ofisi 2 Eyüp Sultan Mah. 5556. Sok. No15 Merkez/OSMANİYE - 0 328 826 17 83_84 / 0 328 825 39 30 (ArGe Ofisi_2)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.